Choď na obsah Choď na menu
 


CP Auto-Vlakovej linky X33 na Hody v Karlovej Vsi

28. 9. 2008

Auto-Vlak

X33

kôli Hodom v Karlovej vsi (Líščie údolie) bola vytvorená Auto-Vlaková GRATIS linka X33


 

zastávky smer: Karlova Ves / Líščie údolie:

Kuklovská                     13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

ZŠ Majerníkova                13:01, 14:01, 15:01, 16:01, 17:01

Matejkova                    13:03, 14:03, 15:03, 16:03, 17:03

Tománkova                    13:05, 14:05, 15:05, 16:05, 17:05

Hany Melíčkovej               13:06, 14:06, 15:06, 16:06, 17:06

Pri podchode                  13:07, 14:07, 15:07, 16:07, 17:07

Janotova                      13:08, 14:08, 15:08, 16:08, 17:08

Molecova                     13:10, 14:10, 15:10, 16:10, 17:10

Líščie údolie        (príchod)13:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20

 

zastávky smer: Dlhé Diely / Kuklovská:

Líščie údolie                 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30

Kuklovská             (príchod)13:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40, 18:40

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prepáčte

(Mar.Ž.ý, 29. 9. 2008 19:13)

Prepáčte že Auto-Vlak X33 na zastávkach nestál.
V sobotu na zastávkach stál ale v nedeľu bol SUPER plný
a tak nezastavoval (načo keď ďalší by sa nezmestili) no hovoril:
,,Keď je málo ľudí stojím keď nie tak nie,,